הטכנולוגיה

המהפכנית

של Do Pro

התכשירים של DOPRO מכילים חומצה היאלרונית,אלסטין,ויטמינים,תמציות צמחים ושמנים טבעיים ייחודיים ,שמטרתם להעניק לעור ולשפתיים נפח ומראה קורן וחלק מקמטים, DOPRO משלבת בתכשיריה את טכנולגיית ה- OXYPRO הייחודית לה ,על מנת שהמרכיבים בתכשירים יהיו אקטיביים ואפקטיביים.

טכנולוגיית

ה - OXYPRO

טכנולגיית ה- OXYPRO משלבת פפטידים שהינם מרכיביים בוני קולגן המעניקים נפח לעור יחד עם חמצן פעיל ייחודי המעניק חדירות ו- BOOST לאותם כל המרכיבים שבתכשיר ומאפשרת השפעה מתמשכת שמגבירה את יעילותם.

תוצאות מהירות

והטובות שיש בשוק

עם המרכיבים בוני הקולגן מאפשרות DOPRO שילוב החמצן הייחודי של תוצאות מהירות והטובות שקיימות כיום בתכשיריה דרמה רולר DOPRO משלבת- OXYPRO בנוסף לטכנולגיית ה – DESIGN PATENT כחלק אינטגרלי ממוצריה אשר נרשמו ברחבי העולם כ מסייע בעידוד והתהוות קולגן DOPRO שילוב הדרמה רולר במוצרי חדש ,בהחלקת העור ומאפשר חדירה וספיגה טובה יותר של המרכיבים הקיימים בתכשירי DOPRO .

לשימוש ביתי ויומיומי

יחד עם הדרמה רולר המובנה במוצרים OXYPRO השילוב של טכנולגיית לאפקטיביים DORPO לצד המרכיבים האיכותיים שבתכשירים הופכים את ביותר שקיימים היום בתחום הקוסמטיקה המקצועית לשימוש ביתי ויומיומי ומאפשרים טיפול ברמה של קוסמטיקאית מקצועית